W dniu 10 listopada 2021 roku w I LO w Bytowie została przeprowadzona Ogólnopolska Olimpiada „II Rzeczpospolita -historia Polski 1918-1945”.
Celem Olimpiady było upamiętnienie odzyskania przez Polskę niepodległości, uczczenie pamięci osób, którym zawdzięczamy własne, suwerenne państwo, które podniosły kraj z ogromnych zniszczeń I wojny światowej, stworzyły warunki rozwoju ekonomicznego, modernizacji gospodarczej i cywilizacyjnej.
W Olimpiadzie wzięło udział 7 uczniów naszej szkoły. Laureatem Olimpiady został Mateusz Wizner.
Mateuszowi serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy wytrwałości w pogłębianiu wiedzy.










